Warning: Use of undefined constant a - assumed 'a' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/html/cetnickehumoresky.cz/public_html/domains/zdivocelazeme.cz/www/wp-content/themes/series/single.php on line 1
Zahájeno natáčení čtvrté řady - Zdivočelá země

Zahájeno natáčení čtvrté řady

9. 6. 2010 Novinky 18 komentářů

Zdivočelá země se dočká nových dílů. Právě v těchto dnech bylo záhájeno natáčení nové řady seriálu. Ta nás zavede do let 1976 až 1990. Premiéra se odehraje až v roce 2012.Děj seriálu režírovaného Hynkem Bočanem se odehraje převážně v letech 1976 až 1978 za vlády prezidenta Husáka. Hlavní dějem by měl být pokus o nestřetnutí se se státní mocí, všudypřítomná korupce i Charta 77.Komentáře

Avatar
Lovec blbů 3. 2. 2011

Doufám, že natočíte i páté pokračování seriálu, kdy herci, kterým je méně než dvacet let, budou hrát podle svých současných zážitků a ne z vypatlaných osnov školního dějepisu. Maděra si v něm konečně zas zalítá, poslán na tajnou bombardovací misi do Jugoslávie našim světoznámým Humanitárním Bombarďákem. Po setření své neviditelné F117, která stačí shodit na zlotřilé děti Jugoslávců pár kazetových bomb se po několikaletém probíjením nepřátelskými řadami zas dostane na svou milou farmu, kterou úspěšně vytuneluje a a po zařazení na kandidátku své milované ODS bude slavnostně uveden do senátu. Jsem přesvědčen ,že toto nové pokračování překoná ve sledovanosti i proslulý klip Issové a Mádla Přesvědč dědka a bábu.

PetrK 4. 5. 2011

Já se na další řadu těším. Mám tento seriál rád.každý má nárok na svůj názor ale komentář Lovce blbů je absolutně unikátní.Je vidět jak vysokého IQ dosahuje 🙁 .
Držím pěsti panu režisérovi a všem hercům palce, ať se vše daří podle představ.

Avatar
Avatar
Petr 14. 8. 2011

Super seriál těším se na další řadu!Přeju hooodně uspěchů panu režisérovi a hlavně hercům!!! 🙂

Jana 25. 10. 2011

Ani se nemůžu dočkat, jeden z nejlepších seriálu co znám…

Avatar
Avatar
pakotka 26. 11. 2011

a kdy by mněl začít te serial??

Ben 2. 2. 2012

Moc se těším, oproti Vyprávěj je Zdivočelá země kvalitním dílem vyprávějícím o tom jak to tu opravdu vypadalo před rokem 89.

P.S.: lovec blbů se stal svou kořistí..

Avatar
Avatar
Pepa 19. 2. 2012

I já sleduji tento seriál, který připomíná doby minulé§ A je dobře, že ukazuje KSČ jaká byla a co to bylo za svině. No a ten Lovec blbů co píše na začátku, by se měl ulovit sám.

Honza 22. 2. 2012

JE TO MOC KRASNEJ SERIAL A MOC DOBRE OBSAZENEJ MOC DEKUJI VSEM CO SE NATOM PODILJI

Avatar
Avatar
Zdenda 11. 3. 2012

Již když jsem viděl Zdivočelou zemi poprvé, tak se ve mě vařila krev z toho co byli komunisté schopni udělat hrdinům, kteří riskovali svoje životy ve II. světové válce. Seriál je velice dobře obsazený a ač patřím do generace, která naštěstí víceméně nezažila hlubokou totalitu tak podle mě dostupných informací perfektně vykresluje komunistická zvěrstva po únoru 48 a pravdivě vypráví jak to bylo doopravdy. Nechápu jak lidé můžou tak rychle zapomenout co se tu dělo a jak se „měli dobře“. Nechápu jak se ještě můžou komunisté držet v parlamentu.

P.S. Lovec blbů je buď na drogách a nebo mimo realitu.

Jitka 13. 3. 2012

Už aby to bylo….tento seriál je jeden z nejlepších co Česká televize natočila, je to objektivní pohled na tuhle zrůdnou etapu historie naší země. Strašná zvůle toho největšího póvlu co se tady kdy narodil. Dodnes nepochopím, že ta jejich strana není zakázaná a že jsou nepotrestaní, proto to tu dnes tak vypadá….úroveň naší společnosti, to je jen a jen následek těch 40ti let ničení inteligence, lidských hodnot, tradic a úcty a všeho co je přesahovalo.. a že toho bylo hodně.

Avatar
Avatar
21. 3. 2012

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/html/cetnickehumoresky.cz/public_html/domains/zdivocelazeme.cz/www/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

Rád bych se takovych baječných seriálů účastnil při natáčení jako komparz..Je to skvěle spracovanej seriál a je dobrý dozvědít se pravdu..Děkuji..Sednička A když by mi byla dána příležitost,můj email:yessi@email.cz…

SEDNIČKA BOHUMIL 21. 3. 2012

Rád bych se podílel na natáčení tak skvělého seriálu jako komparz a nebo jsem elektrikář..Děkuji za příležitost..Jináč je dobré dozvědět se pravdu a bylo by dobré mít náhledy ze všech stran zúčastněných..Sednička,,

Avatar
Avatar
12. 6. 2012

Uzasnej serial!!! Nejlepsi Dejdar i vsichni ostatni! Diiiiiiiiky!!!

Tanina 19. 6. 2012

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli se plánuje i páté pokračování seriálu. Já bych se za to moc přimlouvala….

Avatar
Avatar
Jeden ze štábu 9. 7. 2012

Dobrý den, jako jeden z herců nové 4 série, jsem moc rád že tento skvělý seriál má stále své inteligentní diváky. Myslím že budu mluvit i za Hynka Bočana když řeknu děkujeme.

PS: Čtvrtá série je poslední. Žádné další už nebudou

JiriR 23. 7. 2012

Díky za ten seriál, myslím, že je to v podstatě učebnice dějepisu totalitní doby. Žel další serii bych nedoporučoval, protože v něčem Lovec blbů má pravdu. Další pátá serie, která by vykreslila dobu po revoluci by vše zničila, protože by se pravděpodobně podobala normalizačním filmům, které ukazovali současnou moc jako vládu světců. Což žel – jak má lovec blbů pravdu – teda rozhodně už od prvních porevolučních let není. I tak mám strach, aby 4. řada nezničila dosud toto skutečně dokonalé dílo popisující stav komunismu za Gottwalda a za Husáka.

Avatar
Avatar
Nika 30. 10. 2012

Moc děkuji za tento nejkvalitnější seriál ČR vůbec. Skvělé herecké obsazení a děj nemá konkurenci. Doba to byla příšerná a z některých informací, ať už z knížek či tohoto seriálu, je mi opravdu zle (komunismus jsem zažila pouze ve školce a odpousťte mi – nepamatuju si nic zlýho – a ve škole se to neučí,možná proto, že stejní kantoři učili dějepis i před revolucí…). Bohužel některým lidem chybí svědomí a českému národu svý hrdinové.Jakmile je někdo považován (podle mě) právem za hrdinu, hned se na něm najde tisíc chyb,proč ho degradovat na horšího člověka než jsme my sami. Na jeho činy už se radši zapomene, protože nám akorát připomínají naši zbabělost. Omlouvám se, ale takhle to vidím. Vážím si všech, co byli opravdu schopni pro náš národ kdy udělat. A to nemluvím jen o západních letcích. Kéž by se točilo více takových seriálů,kde jde krásně vidět, jak to opravdu bylo. Nedávno jsem slyšela názor, že jste to ve 4.řadě přehnali, že se takhle lidi nechovali. Došlo mi, že obyčejný člověk, který opravdu držel pusu a krok, problémy asi neměl, ale co Ti, co nasazovali svůj život za tyhle obyčejný lidi?Co Ti, kteří nemohli vykonávat svou profesy jenom proto, že nesouhlasili s režimem a názory jiných lidí? Co Ti, na kterých byla vykonstruována různá obvinění, protože by mohli svými postoji ohrozit myšlení lidí, kteří se měli, jak dnes hojně slýchám, za komunistů dobře? Proto znova opakuji – díky za tento seriál a zdokumentování doby a její dopady na jednoho z českých hrdinů, jeho rodiny a jeho okolí.

Lada 26. 11. 2012

Díky za krásný seriál. A prosím už další řadu netočte. Celé by se to pokazilo, museli by jste ukázat, jak se těm sičákům typu Hejl nebo Žabák nic nestalo a jak ničí životy dalších lidí bez ohledu na politickou situaci….Vše je o lidech a né o politickém zřízení. Svině bude sviní a slušnej bude slušnej !

Avatar

Přidat komentář


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/html/cetnickehumoresky.cz/public_html/domains/zdivocelazeme.cz/www/wp-content/themes/series/comments.php on line 210

Hledat